19.00h - NOVOSADSKA SELEKCIJA

Handmade, r. Mina Cvetinović (2020, Srbija, 6’)
Diši, r. Ivana Pejak (2020, Srbija, 6’)
Mlada krv, r. Aleksa Pantić, (2019, Srbija, 19’)
Kod SNP-a, r. Mateja Đedović (2019, Srbija, 16’)
Village DNA, r. Drago Latinović, Milanko Stupar – Ćupe (2020, Srbija, 13’)
Poslednja Želja, r. Sonja Rakić (2020, Srbija, 16’)
Štap, r. Luka Miličković (2020, Srbija, 10’)

18.00h - DOKUFRONT SELEKCIJA

Ognjilo, r. Vladimir Perović (2020, Crna Gora, 22’)
Bleja, r. Ivan Murgić, (2019, Srbija, 12’)
Hooked On, r. Nikola Polić (2020, Srbija, 25’)
Porvenir, r. Renata Poljak (2020, Hrvatska, 12’)
A sad se spušta veče, r. Maja Novaković (2019, Srbija, 28’)

20.00h - SRBIJA/REGION SELEKCIJA

Ќе му се јавам на татко ти, r. Leon Ristov (2020, Severna Makedonija, 12’)
Druker, r. Rino Barbir (2019, Hrvatska, 19’)
Šum, r. Anđelko Beroš (2020, Srbija, 9’)
Mreža, r. Nataša Glišović (2020, Srbija, 4’)
Nisam ovdje, r. Sara Radusinović (2019, Bosna i Hercegovina, 21’)
Glina za golubove, r. Živa Stanojević (2020, Srbija, 6’)
Poslednja slika o ocu, r. Stefan Đorđević (2019, Srbija, 20’)

22.00h - MEĐUNARODNA SELEKCIJA

Bills Included, r. Javier Macipe (2019, Španija, 19’)
Awkward, r. Nata Metlukh (2020, SAD, 4’)
Father - time, r. Martin Iliev (2019, Bugarska, 12’)
Snow Shelter, r. Robertas Nevecka (2020, Litvanija, 16’)
Inner Self, r. Mohammad Hormozi (2019, Iran, 15’)
Horrorscope, r. Pol Diggler (2019, Španija, 5’)
Silence, r. Tristan Heanue (2019, Irska, 13’)
Circus Movements, r. Lukas Berger, Mario Gajo de Carvalho (2019, Austrija, Etiopija, Nemačka, Portugal 15’)

18.00h - DOKUFRONT SELEKCIJA

Why Kill Them?, r. Ludovic Bonleux (2019, Meksiko, 12’)
Cosmonauts, r. Danila Gulin (2020, Ruska Federacija, 12’)
Cracking Sound, r. Hanna Kaihlanen (2019, Finska, 11’)
Helsinki 79, r. Pablo Fontenla (2019, Španija, 20’)
Playback, r. Agustina Comedi (2019, Argentina, 14’)
The Universe According to Dan Buckley, r. Roberto Santaguida (2019, Kanada, 10’)

20.00h - SRBIJA/REGION SELEKCIJA

Šerbet, r. Nikola Stojanović (2019, Srbija, 19’)
Liliana, r. Milanka Fabjančić, (2019, Slovenija, 7’)
Zoka i potočić, r. Igor Jelinović (2019, Hrvatska, 12’)
Kada sam kod kuće, r. Ivana Todorović (2020, Srbija, 16’)
Divljač, r. Bojana Babić, (2020, Srbija, 16’)
Gomila materijala, r. Sajra Subašić (2019, Bosna i Hercegovina, 7’)
Neko treći, r. Milorad Milatović (2020, Crna Gora, 15’)

22.00h - MEĐUNARODNA SELEKCIJA

High Dating, r. Jules Zingg (2019, Francuska, 15’)
Sad Beauty, r. Arjan Brentjes (2020, Holandija, 10’)
I’m Listening, r. Katja Korhonen (2019, Finska, 12’)
Black Sun, r. Arda Çiltepe (2019, Turska, 20’)
Tremendous Cream, r. Alexei Dmitriev (2020, Ruska Federacija, 4’)
Anna, r. Dekel Berenson (2019, Ujedinjeno Kraljevstvo, 15’)
Transparent, the world is. , r. Yuri Muraoka (2019, Japan, 7’)
Killing Small Animals, r. Marcus Svanberg (2020, Švedska, 11’)

11.00h - FRONTIĆ

Florigami, r. Iva Ćirić (2019, Srbija, 6’)
Escape Velocity, r. Tamás Rebák (2019, Mađarska, 8’)
Heat Wave, r. Fokion Xenos (2019, Grčka, 7’)
Felt Love, r. Arlene Bongco (2020, SAD, 7’)
Jež Bodljikavko, r. Tihoni Brčić (2020, Hrvatska, 7’)
Chop Chop, r. Tsang Yuk Lui (2019, Hong Kong, 4’)
Long Way Down, r. Brandon Lopez (2020, SAD, 2’)
Toc, r. Aitor Herrero (2019, Španija, 5’)
The Boy and The Owl, r. Mário Gajo de Carvalho (2019, Portugal, 12’)

19.00h - SRBIJA/REGION SELEKCIJA

Potop, r. Kristijan Krajnčan (2019, Slovenija, 15’)
Južno voće, r. Josip Lukić (2019, Hrvatska, 20’)
Veza, r. Miljana Tešović, (2020, Srbija, 7’)
Zmija, r. Andrej Volkašin (2020, Severna Makedonija, 20’)
Groblje slonova, r. Filip Mojzeš (2019, Hrvatska, 13’)
Matura, r. Gvozden Ilić (2019, Srbija, 20’)

21.00h - MEĐUNARODNA SELEKCIJA

All that's left, r. Salvaire Hugo (2019, Belgija, 24')
Washing Machine, r. Alexandra Májová (2020, Češka Republika, 5’)
A Swimming Lesson From Dad, r. Biró Melinda Ildikó (2020, Mađarska, 14’)
An Exceptional Day, r. Cedrick Spinassou (2019, Francuska, 4’)
Madrid 2120, r. José Luis Quirós, Paco Sáez (2019, Španija, 7’)
Studies at Huningue / Basel or the tree to sleep, r. Lutz P. Kayser(2019, Nemačka, 11’)
The Ice Cubes, r. Sara Dufossé (2019, Belgija, 10’)
Exit, r. Ivan Basov (2020, Ruska Federacija, 21’)

23.00h - PROGLAŠENJE POBEDNIKA